Meniu Uždaryti

DUK

Apie kainas galite skaityti čia.

Taip, taisome.

Ką reikia daryti po kompiuterio užpylimo:

 1. Išjunkite maitinimą, išimkite bateriją. Nebandykite teisingai užbaigti operacinės sistemos darbo ir tik po to išjungti kompiuterį.  Svarbiausia, kuo greičiau atjungti kompiuterį nuo elektros maitinimo, nes skystis yra elektros laidininkas ir gali pakenkti vidaus grandinėms ir komponentams.
 2. Apverskite nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą žemyn. Pagrindinis uždavinys yra neleisti skysčiui patekti į kompiuterio vidų, prie pagrindinės plokštės, ekrano ir kitų sudedamųjų dalių.
 3. Sausu audiniu arba vata pašalinkite likusią drėgmę nuo kompiuterio korpuso. Daugelis mano, kad nešiojamas kompiuteris vėl gali dirbti pradžiuvus keletą dienų. Deja, taip nėra. Nešiojamojo kompiuterio įjungimas gali sukelti trumpąjį jungimą ir nepataisomus vidaus sudedamųjų dalių gedimus. Net atlikus būtinus po užpylimo veiksmus, visiškai atsikratyti skysčio namų sąlygomis neįmanoma be pilno kompiuterio išardymo ir valymo. Tai galima atliki tik specializuotame „Pelyte.lt“ servise.

Nešiojamojo kompiuterio valymo po užpylimo darbų eiga:

 •  Kompiuterio išrinkimas.

Jei vartotojas užpylė nešiojamą kompiuterį saldžia arbata, kava, ir ne iš karto kreipėsi pagalbos, vidinės nešiojamojo kompiuterio dalys gali prilipti tarpusavyje ir dėl to išrinkti kompiuterį gali būti sudėtinga.

 • Sisteminės plokštės, šleifų ir kitų nešiojamojo kompiuterio vidaus sudedamųjų dalių valymas specialiomis priemonėmis.
 • Plovimas yra vykdomas ultragarso vonioje, naudojant specialią valymo tirpalą, kuris ne tik pašalina taršos pėdsakus, bet taip pat padeda atsikratyti nemalonaus kvapo.
 • Nešiojamojo kompiuterio dalių ir komponentų džiovinimas užtrunka nuo 1 iki 3 dienų.
 • Kompiuterio surinkimas ir diagnostika.
 • Kompiuterio remontas ar dalių pakeitimas, jei diagnostikos procese buvo nustatyti gedimai.

Sumokėti galite grynaisiais arba banko pavedimu.

Remonto laikas priklauso nuo remonto sudėtingumo ir atsarginių dalių prieinamumo.
Bet jūs galite būti tikri, kad Pelyte.lt padarysime viską, kas įmanoma, siekdami kuo greičiau sutvarkyti Jūsų kompiuterį.
Mes taip pat teikiame skubaus remonto paslaugas. Jei užsisakote Express remontą, Jūsų kompiuteris bus remontuojamas pirmumo tvarka.

Taip, mes superkame stacionarius ir nešiojamus kompiuterius ir jų dalis, pagamintus 2006 metais ir vėliau. Kaina nustatoma individualiai po apžiūros ir diagnostikos.

Išsamesne informacija puslapyje:

Taip. Nešiojamojo kompiuterio remonto darbams taikoma 6 mėn. garantija.
Stacionaraus kompiuterio detalėms, pruklausomai nuo to, ar jos naujos ar nenaujos, suteikiama nuo 1 mėn. iki 3 metų garantija.
Programinei įrangai garantija nėra taikoma

Kurjerio paslauga teikiama pagal atskirą susitarimą.
Skambinkite tel. +370 650 25 001

Mes parduodame naujus ir naudotus stacionarius ir nešiojamuosius žinomų gamintojų kompiuterius. Mes taip pat surenkame įvairių komplektacijų stacionarius kompiuterius pagal kliento pageidavimą. Padėsime Jums pasirinkti ir surinkti kompiuterį, kuris maksimaliai atitiks Jūsų poreikius.

Garantija netaikoma jeigu:

 • Yra mechaninių įrangos pažeidimų;
 • Gedimas atsirado dėl stichinių nelaimių, gaisrų, naudotojo neatsargumo ar netinkamo įrangos eksploatavimo;
 • Gedimas įvyko dėl programinės įrangos (kompiuterinių virusų ar pan.);
 • Atsiradus LCD ekrane nuolat šviečiantiems arba nešviečiantiems taškams (maksimalus tokių taškų skaičius iki kurio prekė nelaikoma sugedusia reglamentuojamas gamintojo specifikacijose);
 • Taip pat jei nėra garantinio paso, sąskaitos faktūros ar pirkimo čekio.

Programinei įrangai garantija nėra netaikoma.

Į viršų